Wczytywanie...

Sprawdź Politykę prywatności aby uzyskać więcej informacji.

O Nas

Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.”

Janusz Korczak

Nasza prywatna szkoła podstawowa istnieje od 1991 roku. Powstała z myślą, by być maksymalnie przyjazna dziecku, umożliwiać bezpieczny pobyt w grupie rówieśniczej, stwarzać szansę nauki w radosnej i twórczej atmosferze. Zależy nam na wszechstronnym rozwoju osobowości każdego ucznia.

W naszej szkole panuje atmosfera przyjaźni i wzajemnej akceptacji. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy uczeń czuł się pewnie i bezpiecznie. Zapewniamy uczniom wszechstronny rozwój osobowości, kształtowanie poczucia własnej wartości oraz wiary we własne możliwości. Tworzymy środowisko przyjazne uczeniu się poprzez rozwijanie kreatywności, odpowiedzialności i umiejętności korzystania ze zdobytej wiedzy.

Nasza szkoła zapewnia uczniom opiekę od godziny 7:00 do 17:30. Profesjonalna kadra poza zajęciami obowiązkowymi dba o rozwijanie pasji i zainteresowań poprzez  zajęcia dodatkowe organizowane w  naszej szkole.

Jak uczymy?
  • Wykorzystując potencjał miejsca, ludzi, a także technologii, wspieramy indywidualne pasje uczniów, rozwijając ich osobiste talenty, wyobraźnię i kreatywność.
  • Doskonalimy umiejętności pozyskiwania informacji, zarządzania nią, analizowania i tworzenia wartościowej wiedzy.
  • Wspieramy samodzielność oraz rozwój kompetencji miękkich, takich jak praca w zespole, skuteczna komunikacja i budowanie efektywnych relacji w uczeniu i nauczaniu.
  • Kształtujemy poczucie własnej wartości oraz wiary we własne możliwości poprzez stawianie realnych i zrozumiałych celów oraz stosowanie efektywnej informacji zwrotnej.
  • Przygotowujemy uczniów do aktywności w przestrzeni międzynarodowej stawiając na rozwój kompetencji językowych.
  • Wykorzystujemy najnowsze technologie, tak, aby nasi absolwenci byli przygotowani do życia w społeczeństwie informacyjnym.
  • W szkole panuje przyjazna atmosfera, sprzyjająca przede wszystkim rozwojowi uczniów i zdobywaniu wiedzy w ciekawy sposób.